Usługi ślusarskie w Poznaniu. Otwieranie, naprawa i montaż zamków od różnych producentów

Jesteśmy firmą świadczącą usługi ślusarskie na terenie Poznania od wielu lat. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, doświadczeni ślusarze, dla których otwieranie, naprawa i montaż zamków to codzienność – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Posiadamy wszelkie uprawnienia pozwalające nam na wykonywanie naszej pracy.

 

Podejmujemy się naprawy, regulacji i montażu:

 • zamków cyfrowych,
 • zamków elektrycznych,
 • zamków szyfrowych,
 • zabezpieczeń elektronicznych.

Dysponujesz zamkiem mechanicznym i chcesz połączyć go z najwyższej jakości elektroniką, niesprawiającą problemów na żadnym etapie działania? Z chęcią się tego podejmiemy, bo dzięki posiadanemu przez nas, zaawansowanemu technicznie sprzętowi i umiejętnościom zespołu zamek plus elektronika to nieskomplikowane działanie.

 

Świadczymy usługi ślusarskie w Poznaniu, w skład których wchodzi:

 • otwieranie zamków,
 • otwieranie samochodów,
 • otwieranie drzwi,
 • otwieranie kas, sejfów i kasetek,
 • montaż zamków,
 • wymiana zamków,
 • serwis, wymiana i konserwacja drzwi każdego rodzaju.

 

Korzystamy wyłącznie z najlepszego sprzętu

Starannie dobrane urządzenia, podlegające cyklicznym przeglądom pozwalają nam na jeszcze dokładniejsze świadczenie usług ślusarskich na terenie Poznania. Pracujemy tylko i wyłącznie z najnowocześniejszymi urządzeniami elektrycznymi w ręku, dysponującymi akumulatorami o dużej pojemności.

 

Pozostawiamy po sobie porządek

Oddając jakikolwiek zamek lub drzwi w nasze ręce, nie musisz obawiać się o ewentualne szkody. Jesteśmy profesjonalistami i na tym opieramy nasze usługi ślusarskie. Zadrapany lakier i porysowane drzwi? To nie w naszym przypadku. Po wizycie ślusarzy z pogotowia ślusarskiego w Poznaniu zamek jest wytrzymalszy, a drzwi prezentują się tak samo dobrze, jak przed naszym działaniem. Po swojej pracy nie pozostawimy nawet odrobiny kurzu.

 

Usługi ślusarskie świadczymy w całym Poznaniu

Z naszymi usługami ślusarskimi odkryliśmy każdy zakamarek Poznania. Działamy na terenie całego miasta, od wschodu po zachód, od północy po południe, więc jeśli mieszkasz w jednej z dzielnic Poznania i masz problem z zamkiem, rozwiążemy go.

 

Usługi ślusarskie w Poznaniu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Działamy codziennie, przez 24 godziny. Żadna pora nam nie straszna, żaden zamek nie sprawia nam problemu. Poradzimy sobie również z Twoim.

 

Tak o usługach ślusarskich w naszym wykonaniu mówią Klienci

Do tej pory, jeśli miałam problem z zamkiem w drzwiach, dzwoniłam do mojego syna. On jednak nie zawsze miał czas, więc w końcu zdecydowałam się na zamówienie usług ślusarskich. Z usług ślusarza w poznaniu korzystaliśmy już raz i od początku i z ich działania jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że naprawiają szybko, sprawnie i za rozsądną cenę, a polegać mogę na nich zarówno w dzień, jak i nocą.
– Joanna Dąbrowska

Zadzwoń

 

  +48 737 737 292

   Pomoc 24/7

   Poznań i okolice