Awaryjne otwieranie drzwi w Poznaniu. Docieramy do mieszkań, domów, biur i hoteli

Zamek w drzwiach od mieszkania odmówił posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie? Spokojnie. Opanowanie emocji do podstawa, ale równie ważna co zamówienie usług dobrego ślusarza. Jeśli chodzi o awaryjne otwieranie drzwi w całym Poznaniu, nie ma bardziej doświadczonej firmy od nas. A na pewno nie z takimi umiejętnościami i wiedzą, jaką dysponują członkowie naszego zespołu. Zleć nam awaryjne otwieranie drzwi, a przekonasz się sam.

 

Działamy z zamkami każdej firmy

Niezależnie od tego, w jaki zamek wyposażone są drzwi do Twojego mieszkania – poradzimy sobie z tym. Na koncie mamy kilkaset wykonanych zadań z udziałem produktów firmy Gerda, Dierre, Solo, Witex i wiele innych, dzięki czemu żaden zamek nie jest nam straszny.

 

Otwieramy zamki, ale nie tylko w mieszkaniach

Nasze działanie nie jest skierowane wyłącznie do mieszkań. Pojawiamy się również w domkach jednorodzinnych, ale i mniejszych lub większych firmach, obiektach handlowych, produkcyjnych i hotelach. Gdzie drzwi, tam my. Z profesjonalnym zespołem, zaawansowanym technicznie sprzętem i zestawem zamków najlepszej jakości.

 

Naprawiamy i konserwujemy drzwi po włamaniach

Zatrzaśnięte drzwi to nie jedyny problem, z którym spotkamy się na co dzień. Nasi Klienci dzwonią do nas, powierzając nam najróżniejsze zadania, w tym naprawę i konserwację drzwi dotkniętych próbą włamania. Z pomocą najlepszego sprzętu i udziałem zdobytych przez lata umiejętności radzimy sobie również z tym, więc jeśli i Twoje drzwi są w kiepskim stanie – zadzwoń do nas, a znajdziemy rozwiązanie.

 

Całodobowo, przez 7 dni w tygodniu

Jeśli chodzi o drzwi i problem z ich otwarciem, nie musisz przejmować się dniem ani godziną. Jesteśmy firmą, która działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, oferując swoim Klientom kompleksową obsługę z zakresu naprawy i awaryjnego otwierania otwierania drzwi. Działamy w trybie pogotowia ślusarskiego – ponad 90 % zleceń wykonujemy od ręki, w ciągu 60 minut od zgłoszenia. Dzwoń do nas, kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba!

 

Awaryjne otwieranie drzwi w każdej dzielnicy Poznania

Zastanawiasz się czy dotrzemy do ulicy, przy której mieszkasz? Na pewno, bo usługi awaryjnego otwierania drzwi świadczymy na terenie całego Poznania. Bez wyjątku. W każdej dzielnicy miasta, z uwzględnieniem nawet najmniejszych bloków i najbardziej wąskich uliczek.

 

Masz problem z drzwiami w swoim mieszkaniu? Zadzwoń do nas

Gwarantujemy, że zadziałamy szybko, już po kilkunastu minutach oddając sprawne drzwi do Twojego użytku.

 

Takie zdanie na temat awaryjnego otwierania drzwi w naszym wykonaniu mają nasi Klienci

Moje drzwi od dłuższego czasu sprawiały problem. Zatrzaskiwały się na kilka chwil, były coraz trudniejsze w codziennym użyciu. W końcu zamek w nich przestał działać, a ja po powrocie z zakupów nie byłam w stanie ich otworzyć. Zadzwoniłam po ślusarza z pogotowia ślusarskiego w Poznaniu, pojawił się po niecałych 30 minutach. Drzwi otworzył szybko i sprawnie, za dość niewielkie wynagrodzenie. Jestem bardzo zadowolona i pewnie skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.
– Marzena Wierciszewska

Zadzwoń

 

  +48 737 737 292

   Pomoc 24/7

   Poznań i okolice