Naprawa i montaż zamków w Poznaniu. Działamy przez 24h, 7 dni w tygodniu

Zgubiłeś klucze, zamek w Twoich drzwiach coraz ciężej pracuje, a może włożenie do niego klucza graniczy już z niemożliwością? Niezależnie od problemu, jeśli opiera się na zamku – poradzimy sobie z nim. Wystarczy, że mieszkasz na terenie Poznania lub okolic i zadzwonisz do nas, powierzając nam konkretne zadanie.

 

Dysponujemy zamkiem każdej firmy

Na Twoje zlecenie przyjedziemy, naprawimy posiadany przez Ciebie zamek, a w razie potrzeby wymienimy go na nowy. Wybierzemy go z szeregu firmowych modeli, które zawsze wozimy ze sobą. Ta dostępność pozwala nam na zamontowanie produktu najwyższej jakości, i to w szybkim tempie, jednocześnie dając Ci gwarancję 100% bezpieczeństwa przed ewentualnym włamaniem, a na pewno ochrony przed dalszymi zamkowymi problemami.

 

Działamy jako zespół profesjonalistów

Naprawą i montażem zamków w Poznaniu zajmujemy się od lat. Na swoim koncie mamy niezbędne doświadczenie wspomagane umiejętnościami i wiedzą. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których żaden zamek nie jest straszny. Naprawdę. Pracownicy naszej firmy odbywają cykliczne szkolenia i stale podnoszą swoje kwalifikacje, by naprawa i montaż zamków przebiegał jeszcze sprawniej i zgodnie z życzeniami naszych Klientów.

 

Nietypowe zabezpieczenia antywłamaniowe? To też u nas

Interesuje Cię montaż zamku, który poradzi sobie nawet z najbardziej umiejętną próbą włamania? I z tym sobie poradzimy, bo poza tradycyjną naprawą i montażem zamków, stawiamy na indywidualne podejście do powierzonych nam zadań. Z szeregu produktów wybierzemy ten o antywłamaniowych cechach i z pomocą zaawansowanego technicznie sprzętu zainstalujemy go w Twoich drzwiach. Zgodnie z normami jakości i bezpieczeństwa.

 

Pojawimy się w każdym miejscu na terenie Poznania

Usługi naprawy i montażu zamków skupiliśmy na terenie całego Poznania. Nasi pracownicy dojadą w każde wskazane przez Ciebie miejsca, nawet w najdalej wysuniętą dzielnicę miasta. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i podasz dokładny adres, a po kilkudziesięciu minutach pojawimy się pod Twoimi drzwiami. Naprawdę.

 

Zamek zepsuł się w środku nocy? Przyjedziemy

Nasi ślusarze pracują codziennie, przez 24 godziny. Oznacza to, że naprawę i montaż zamków świadczymy niezależnie od pory dnia i nocy, więc jeśli Twój zamek odmówił posłuszeństwa nawet w najpóźniejszych godzinach – to żaden problem.

 

Masz problem z zamkiem? Chętnie pomożemy

Wystarczy, że zadzwonisz do nas, powiesz w czym problem i podasz dokładny adres.

 

Opinie Klientów na temat naprawy i montażu zamków w Poznaniu przez nasz zespół:

Jakiś czas temu kupiłam drzwi antywłamaniowe. Okazało się jednak, że już po kilku miesiącach zamek zaczął stwarzać problemy. Potrzebowałam firmy dysponującej zamkami od tego samego producenta i pogotowie zamkowe w Poznaniu okazali się strzałem w dziesiątkę. Przyjechali kilka chwil po moim zgłoszeniu, przedstawili produkty, jakimi dysponują, a po wybraniu tego najlepszego przeprowadzili szybki i profesjonalny montaż. Do tej pory drzwi nie zatrzaskują się ani na moment. Jestem zdecydowanie na tak!
– Karolina Wierzchowiecka

Zadzwoń

 

  +48 737 737 292

   Pomoc 24/7

   Poznań i okolice